Solárna sprcha Planet Pool Mammut

Jedinečná solárna sprcha, XL objem zásobníka 35 l, výška 220 cm, veľká sprchovacia hlavica s priemerom 15 cm, kohútik na oplach nôh, hmotnosť 12 kg. Vyrobená z PVC odolného voči UV žiareniu. Hadicová rýchlospojka a montážne skrutky súčasťou balenia.

Môžeme doručiť do:
23.3.2023
Skladom u nás
Kód: 4038755065780
Značka: Planet Pool
€485,90
Kategória: Dom a záhrada
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Požadované vlastnosti: solární
Typ: sprchové sloupy
Objem: 35 l
Materiál: plastové

Solárna sprcha Planet Pool Mammut

Originálna solárna sprcha, ktorá sa hodí do každej záhrady. Sprcha je vyrobená z kvalitného PVC odolného voči UV žiareniu, má XL zásobník s objemom 35 la výšku 220 cm. Je vybavená praktickým kohútikom na oplach nôh. Sprcha vyniká svojim jedinečným vzhľadom. Pripojenie na prívod vody je veľmi jednoduché pomocou hadicovej rýchlospojky (súčasťou balenia).

Solárna sprcha je ideálny zdroj teplej vody bez použitia elektriny. Voda je v solárnom zásobníku jednoducho ohrievaná slniečkom až na 60 °C. K tomu prispieva aj čierne prevedenie sprchy. Sprcha je vybavená miešacou pákovou batériou, aby ste si nastavili teplotu vody, ktorá vám bude vyhovovať.

Montáž sprchy je veľmi jednoduchá a zvládnete ju sami. Solárna sprcha sa pripevní k podkladu pomocou 4 skrutiek, ktoré sú súčasťou balenia. Potom už stačí pripevniť záhradnú hadicu a je to hotové. Pokiaľ nechcete sprchu pripevňovať k zemi, môžete k sprche dokúpiť podlahový podstavec a pripevniť k sprchu k nemu. Pokiaľ je podstavec dostatočne veľký (napr. Podstavec k solárnej sprche Planet Pool), zaistí samonosnosť sprchy a nie je ho potrebné viac kotviť. Podstavec je praktickým doplnkom k solárnej sprche - je protišmykový, bezpečný a s odtokom vody. Sprchu pripevnenú k podstavcu je možné ľahko preniesť na iné miesto v záhrade.

Sprcha slúži nielen na osvieženie, ale odporúčame sa osprchovať pred každým kúpaním vo vašom bazéne. Do vody sa potom dostáva menej nečistôt, čo znižuje spotrebu bazénovej chémie a potrebu starostlivosti o bazén.

Aby ste všetko dotiahli k dokonalosti, odporúčame zaobstarať aj podstavec pod sprchu, ktorý má mnoho výhod. Sprcha bude na rovnom povrchu, zaistí Vám čisté nohy a zamedzíte znečisteniu bazéna.

Parametre:

Materiál PVC odolného voči UV
Použitie k bazénu aj do záhrady
Objav solárneho zásobníka 35 l
Max. teplota vody 60°C
Výška sprchy 220 cm
Váha 12 kg
Veľkosť sprchovacej hlavice ø 15 cm
Veľkosť základne 15 x 15 cm
Farba čierna
Regulácia pomeru studenej a teplej vody áno
Kohútik na oplach nôh áno
Pripojenie na záhradnú hadicu áno, súčasťou balenia
Kotvenie kotviace skrutky, súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: