Neohodnotené

Rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou Orava VK-4050 Delux

Táto automatická varná kanvica je výnimočná - môžete si na nej vopred nastaviť požadovanú teplotu vody, ktorú potrebujete na zaliatie svojho obľúbeného horúceho nápoja. Lebo nie je jedno, akú teplotu má voda, ktorú si zalievate zelený čaj, čierny čaj či kávu. Nie vždy je totiž na to vhodná voda s teplotou 100 ° C. Vďaka elektronickej regulácii teploty vám kanvica zahreje vodu na vopred zvolenú teplotu (70 °, 80 °, 90 ° a 100 ° C). Po dosiahnutí požadovanej teploty vás upozorní zvuková a svetelná signalizácia. Kanvica má zabudovanú aj ochranu pred ohrevom bez vody.

Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom
Kód: 17624
Značka: Orava
€48,90
Kategória: Najlacnejšie rýchlovarné kanvice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Objem nádoby na šťavu: 1,7 l
Materiál nádoby: nerezové
Požadované vlastnosti: regulace teploty
Príkon: 2200 W
Rozsah regulácie teploty: 70 - 100 °C
moderný dizajn

Moderný dizajn do každej kuchyne

Vďaka nehrdzavejúcej ocele vznikol moderný dizajn tejto šik kanvice, ktorá sa stane klenotom každej kuchyne. A to bez ohľadu na to, či je vaša kuchyňa biela, hnedá alebo modrá, moderný, rustikálny alebo retro. Nadčasové vyhotovenie Orava Delux sa hodí ku každej kuchynskej linke.

Ohreje vodu pre všetkých

Potrebujete ohriať väčšie množstvo vody? Orava Delux jej dokáže naraz ohriať až 1,7 litra, takže zrazu pripravíte čaj či kávu celej rodine alebo návšteve.
1,7
požadovaná teplota

Vodu zahreje na požadovanú teplotu

Správna príprava niektorých druhov čajov či kávy vyžaduje inú teplotu vody než klasických 100 ° C. Na kanvicu Delux si práve preto môžete jedným stlačením tlačidla vybrať zo 4 nastavenie teploty (70 °, 80 °, 90 ° a 100 ° C).

Zvuková a svetelná signalizácia

Na to, že voda je už ohriata na požadovanú teplotu, vás kanvica upozorní svetelnou i zvukovou signalizáciou, čo oceníte, ak ste práve v inej miestnosti.
signalizáciám

• moderný varná kanvica s reguláciou teploty

• objem 1.7 l

• kvalitný materiál z nerezu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: