Ručný vysávač Planet Pool AQUA BROOM

Batériový vysávač Pool Planet Aqua Broom, ideálny na čistenie víriviek a bazénov, intuitívne ovládanie, veľký sací výkon, dlhá výdrž až 3 hodiny, váha iba 2 kg, patentovaná konštrukcia, ktorá zabraňuje návratu nečistôt späť do vody

Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Skladom u nás
Kód: 894331001291
Značka: Planet Pool
€63,90
Kategória: Najlacnejšie bazénové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.2 kg
Typ: ruční
Určené pre: nadzemní bazény, vířivky
Čistenie: dna i stěn
Pre veľkosť bazéna do: 20 m²
Čas čistiaceho cyklu: 1 hod.
Požadované vlastnosti: Akumulátor

Ide o kus, ktorý bol vystavený v našej predajni. Je nepoužitý bez vád aj kozmetických. Originálna krabica neporušená, rovnako tak aj všetky obaly. Posledný kus na sklade, veľmi výhodná kúpa. Všetky záruky (24 mesiacov na výrobok a 14 dní na vrátenie tovaru zostávajú v platnosti)

Batériový vysávač je nenahraditeľným pomocníkom pre všetkých majiteľov víriviek a bazénov. Jednoduché ovládanie, veľký sací výkon a jednoduchá manipulácia, to sú hlavné prednosti ručného vysávačom Planet Pool Aqua Broom.

Na uvedenie vysávača do prevádzky stačí stlačiť tlačidlo ON. Vysávač je batériový, takže na jeho prevádzku nie je potrebná sacia sila pieskovej filtrácie alebo kábel. Vysávač je napájanýbatériami typu D a vydrží v prevádzke až 3 hodiny. Aqua Broom vyniká veľkým sacím výkonom a vyčistí tak Vašu vírivku alebo bazén od všetkých drobných nečistôt na dne. Už nikdy žiadne odstraňovanie nečistôt pomocou sieťky alebo manuálneho vysávača cez pieskovú filtráciu.

Vysávač Planet Pool Aqua Broom je ľahký (necelá 2 kg), ľahko sa tak ovláda a je možné ho pripevniť na akúkoľvek štandardnú teleskopickú bazénovú tyč (tyč nie je súčasťou dodávky, ale môžete ju priobjednať tu

Vysávač má patentovanú konštrukciu retenčného ventilu, ktorá zabraňuje návratu nečistôt späť do vody. Vyčistenie vysávača je hračka. Z vysávača vyberiete filtračné vrecko, z ktorého odstránite vysaté nečistoty, opláchnete ho pod tečúcou vodou a je to hotovo.

Batérie typu D (množstvo 5ks) nie sú súčasťou balenia,ale môžete ich zakúpiť tu . Teleskopickú tyč môžete dokúpiť tu

Typ pripojenia teleskopickej tyče : vnútorný priemer 26 mm alebo pomocou priloženého adaptéra 29 mm (štandardný vnútorný rozmer väčšiny tel. tyčí). Pokiaľ ju nemáte, my áno. Môžete vyberať z kratšej alebo dlhšej teleskopickej tyč

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií , vysávačov , solárnych spŕch , bazénových ohrevov , schodíkom k bazénu a iného príslušenstva pre bazény a vírivky tu na tomto odkaze . Odporúčame aj novinku pre tohtoročnú sezónu - náhradné bazénové fólie .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: