Orava SW-300 Elektrický sušiak uterákov 550 x 840 mm, Strieborný

Elektrický rebrík do kúpeľne na usušenie nielen uterákov. Oproti iným podobným zariadeniam vyzerá veľmi elegantne, má viac vykurovacích telies, ale jeho najväčšia prednosť je tá, že vďaka pribalenému stojanu môže stáť samostatne na podlahe, alebo ho môžete upevniť do steny. Je na pripojenie do elektrickej siete, nie je teda potrebné pripájať na teplovodný okruh, ani nie je potrebné vŕtať otvory. Pohodlne strčíte kábel do zásuvky a je to. Súčasťou balenia je montážny materiál na stenu (hmoždinky a skrutky). U nás na okamžité odoslanie as nízkou cenou dopravy.

Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Skladom u nás
Kód: 21788
Značka: Orava
€68,90
Kategória: Najlacnejšie radiátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg

Už aj Vám sa stalo, že ste potrebovali váš uterák, ale bol ešte bol mokrý? S touto sušičkou môžete urýchliť sušenie vašich uterákov, utierok, žiniek či inej bielizne.
Jednoducho zaveste uterák na sušičku a zapnite ju, a po použití ju vypnite. Podporuje rýchle odparovanie vlhkosti, a tým znižuje pravdepodobnosť tvorby plesní.

Sušič na uteráky SW-300 zaisťuje šetrné sušenie a ohrievanie. Jeho 8 tepelných trubíc vysuší aj župan, spodnú bielizeň, plavky atp. Je energeticky úsporný a medzi jeho prednosti patrí nielen nízka spotreba elektrickej energie , ale aj jednoduchá obsluha . Je zhotovený z pevnej a stabilnej konštrukcie . Disponuje   prepínač zapnutia/vypnutia so svetelným indikátorom v ochrannom puzdre.

Umiestnenie

Sušič môžete   voľne postaviť na zem , alebo   zavesiť na stenu . Vďaka držiakom a nožičkám, ktoré sú súčasťou balenia je len na vás, či preferujete sušič na stene, alebo voľne položený na zemi.

rýchlo rozohr

Energeticky úsporný

Používaním tohto sušiča   obmedzíte   spotrebu elektrickej energie . Zaručene rýchlo sa zahreje, vďaka čomu budú vaše uteráky, župan či plavky vysušené rýchlejšie.

energeticky úsp.

Rýchlo rozohriaty

Po pár minútach od zapnutia sa zariadenie zahreje na prevádzkovú teplotu, ktorá neprevyšuje   50 °C.   Také šetrné sušenie nepoškodí vaše oblečenie a dostatočne rýchlo usuší aj premočené plavky.

rýchlo rozohr

Technické parametre:

Farba Strieborná
Rozmery (cm) 55 x 84 x 35
Rozmery bez podstavca (cm) 55,7 x 84 x 11,5
Príkon 140 W
Hmotnosť (kg) 1,6
Tepelná trubica 8 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: