Olejový radiátor SENCOR SOH 3309BK

Elektrický olejový radiátor s bezúdržbovou prevádzkou , kedy nie je potrebné meniť olej. SOH 3309BK ponúka 9 vykurovacích článkov a funkciu automatického vypnutia pri prevrhnutí prístroja. Disponuje 2 prepínačmi výkonového stupňa . Na výber máte z 3 možných nastavení teploty – 800 W , 1200 W a 2000 W. Jedine u nás tento skvelý oleják za najnižšiu cenu na trhu as dodaním do max. 2 pracovných dní.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom u nás
Kód: 24878
Značka: Sencor
€64,90
Kategória: Najlacnejšie olejové radiátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg

Všade tam, kde nemáte k dispozícii klasické kúrenie alebo kde potrebujete prikúriť, využijete elektrický olejový radiátor SOH 3309BK od spoľahlivej značky Sencor. Veľmi praktický bude napríklad na chate, vďaka jeho   elegantnému dizajnu v čiernom prevedení   sa však nemusíte báť ani umiestniť ho napríklad do kancelárie alebo obývačky. Radiátor navyše   vyniká svojim tichým chodom . Máte tak zaručené, že vás nebude rušiť ani pri spánku v spálni. A   hriať bude ešte hodnú chvíľu po vypnutí , pretože zahriaty olej je schopný dlho držať teplo.

Olejový radiátor SENCOR SOH 3309BK 2

Maximálne jednoduchá obsluha

Radiátor má celkom   9 vykurovacích článkov , z ktorých sála teplo takej intenzity, akú si sami ľahko navolíte. Otočným kolieskom nastavíte   výkonový stupeň 800, 1 200 alebo 2 000 W . Zaujíma vás, ako sa to robí s doplňovaním oleja? Máme pre vás dobrú správu -   výmenu oleja pri tomto modeli vôbec neriešite . Po celú dobu životnosti radiátor funguje stále na tú istú náplň. Pre maximálnu flexibilitu je radiátor vybavený   4 kolieskami , pomocou ktorých ho presuniete presne na to miesto, kde ho aktuálne potrebujete. Súčasťou vybavenia je aj   praktické madlo a priestor na navinutie prívodného kábla .

Olejový radiátor SENCOR SOH 3309BK

Bezpečnosť na prvom mieste

Výrobca myslel aj na bezpečnosť a radiátor Sencor SOH 3309BK vybavil hneď niekoľkými funkciami, ktoré sa vám postarajú o pokojné spanie bez obáv, že by zapnutý prístroj mohol spôsobiť nejakú katastrofu. Ak sa vyskytne nejaká technická disfunkcia, aktivuje sa   poistka proti prehriatiu . K vypnutiu prístroja dôjde tiež pri jeho prevrhnutí. Nechýba ani   ochrana proti zamrznutiu .

Olejový radiátor SENCOR SOH 3309BK 3

Vlastnosti

 • Bezúdržbová prevádzka – olej nie je potrebné po celú dobu životnosti radiátora meniť
 • Bezhlučná prevádzka – vhodná aj do spálne
 • Patentované spojenie   vykurovacích článkov pre lepšiu účinnosť a nižšiu teplotu vonkajších hrán
 • Patentovaná konštrukcia   oddelených koncov vykurovacích článkov zabraňuje prehriatiu
 • 2 prepínače výkonového stupňa
 • 3 možné nastavenia teploty –   800 W ,   1200 W   a   2000 W
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Funkcia proti zamrznutiu
 • 4 pojazdové kolieska
 • Madlo pre ľahkú manipuláciu
 • Praktický priestor na navinutie prívodného kábla

Technické parametre

Príkon 2000 W
Počet prevádzkových stupňov 3
Počet rebier 9
Hmotnosť 11,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: