Jumi Prekážková dráha Ninja Challenge OM-911956

Naozaj skvelá prekážková dráha v štýle Ninja, vďaka ktorej si Vaše deti vytvoria tie správne pohybové návyky. Zoberte im mobily a vyžeňte ich von. Budú nadšené. Dráhy máme na sklade, teda už zajtra môže byť u Vás. Využite výhodné ceny dopravy do výdajných miest.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 25282
Značka: Jumi
€99,34
Kategória: Najlacnejšie detské prekážkové dráhy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.1 kg
Položka bola vypredaná…
Jumi Překážková dráha Ninja Challenge OM 911956
Novinka

Deti majú dnes málo pohybu, to je bohužiaľ fakt. Ako ich ale donútiť do pohybu a aby ich to aj bavilo? Predstavujeme lanový park so všetkými certifikáciami a bezpečnostným testovaním, vďaka tomu je možné použiť aj v materských škôlkach, školách, či herničkách. Vďaka praktickej textilnej taške prenesiete túto prekážkovú dráhu kamkoľvek a môžete si ju vziať a postaviť počas prechádzky do parku, na dovolenku, či postaviť v kempe. Vaše deti budú mať hneď plno nových kamarátov. Samozrejme, že ju môžete mať cez sezónu aj na svojej záhrade, len odporúčame na zimu schovať, predĺžite tak jej životnosť.

POZOR! V ponuke tu na tomto odkaze máme viacero druhov týchto dráh, ktoré sa od seba líšia použitými aplikáciami (prekážkami)

Jumi Prekážková dráha Ninja Challenge OM-911956 1

Prečo je táto lanová dráha lepšia a výhodnejšia ako ostatné dráhy na trhu?

- Ako jedna z mála má všetky potrebné certifikácie

- Dĺžka každého z dvojice lán 15 metrov je najviac za danú cenu

- Má aj druhé, teda spodné lano

- Naozaj kvalitné prekážky a aplikácie

- Európska značka JUMI.

Viac o produkte

Lanová prekážková dráha je skvelý nápad pre aktívnu zábavu a alternatívu k podpore správneho vývoja dieťaťa hrou a pohybom na čerstvom vzduchu. Aktivita a okysličenie mozgu u detí sú veľmi dôležité faktory a vonkajšia hra zaisťuje správny rozvoj kondície, koordinácie a motoriky.

 • Súprava prekážkových dráh - ideálna pre začiatočníkov i skúsených užívateľov.
 • Záruka bezpečnosti detí - bezpečnosť je prioritou za všetkých okolností. Ninja dráha je vyrobená z najkvalitnejšieho polyetylénu, dostatočne pevný, aby sa na ňom deti hrali.
 • Rôzne úrovne zručností – sada navrhnutá pre všetky úrovne zručností je dodávaná s nastaviteľnými slučkami. Vďaka tomu si deti ľahko prispôsobia vzdialenosť prekážok svojim potrebám a vytvoria si najrôznejšie kurzy od začiatočníkov až po pokročilých.
 • Jednoduchá inštalácia - Sadu prekážkovej dráhy je možné rýchlo nainštalovať takmer kdekoľvek. Počas niekoľkých minút ho možno ľahko zavesiť na záhradu alebo do parku. Všetko, čo potrebujete, sú dva stromy, ktoré budú od seba vzdialené max. 14 metrov. Ideálna vzdialenosť je 10 - 14 metrov, stromy nemusia byť vedľa seba na priamo.
 • Užite si outdoorové aktivity - držte deti ďalej od televíznych obrazoviek a telefónov, povzbuďte ich k cvičeniu s touto mini sadou lanového parku. Prekonávanie rôznych prekážok umožňuje deťom efektívne rozvíjať silu, motoriku a pohybovú koordináciu.

Jumi Prekážková dráha Ninja Challenge OM-911956 3

Obsah balenia:

 1. Lano (dĺžka 12,8 m) - 2 ks.
 2. Lano s napínačom (dĺžka 2,4 m) - 2 ks.
 3. Chránič stromov - 4 ks.
 4. Lezecký rebrík - 1 ks.
 5. Závesná tyč - 2 ks.
 6. Lano s Bosunovou loptou - 2 ks.
 7. Trojuholníkové gymnastické kruhy - 2 ks.
 8. Hojdačka sedátková - 1 ks.
 9. Závesná kruhová hojdačka - 1 ks.
 10. Tirolský záves - 1 ks.
 11. Trenažér paží (lano 1,2 m) - 1 ks.
 12. Montážne príslušenstvo
 13. Prepravná taška

O značke JUMI

jumi firma to pravé

V česku a na Slovensku nie príliš známa značka, ale na domácom, teda poľskom trhu, funguje už od roku 1991 av Poľsku je veľmi známa, obľúbená a žiadaná. Zaoberajú sa ako výrobou, tak distribúciou záhradného nábytku, hojdačiek a Vianočných či Veľkonočných dekorácií. S dôrazom na kvalitu a nízku cenu, čo je filozofia aj nášho obchodu, preto sme s nimi v roku 2019 začali spolupracovať. Ich výrobky sú kvalitné, čo dokazuje aj miera reklamovosti 0,05%! Pokiaľ sa nejaký výrobok náhodou pokazí, riešime poslaním nového kusu a všetko na naše náklady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: