Holiaci strojček Braun Series 9 9365cc

Jeden z najlepších holiacich strojčekov na trhu! Pánsky holiaci strojček s technológiou autosense, ktorá prispôsobí výkon motora hustote fúzov. Braun Series 9 9365cc ponúka 60 minút prevádzky na jedno nabitie. Vďaka SkinGuard bude vaša pokožka chránená pred podráždením.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 18177
Značka: Braun
€270,90
Kategória: Najlacnejšie holiace strojčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Položka bola vypredaná…

Holiaci strojček z radu Series 9 je prvotriedny holiaci strojček Braun a na trojdňovom strnisku bol testovaný ako účinný a jemný v každom ťahu   vo svojej kategórii. Vyznačuje sa piatimi synchronizovanými holiacimi prvkami , ktoré si poradia s každým typom fúzu a oholia je jedným ťahom. Menej ťahov a opakovaní bude znamenať úľavu pre vašu pokožku. Tento šikovný holiaci strojček sa vďaka technológii AutoSense prispôsobí hustote fúzov a   upraví výkon motora podľa potreby. Technológia Sonic zaistí ľahký pohyb po pokožke pre šetrné holenie. Vďaka svojim vlastnostiam získal holiaci strojček Braun Series 8 akreditáciu Skin Health Alliance a odporúča ho časopis GQ.

Strojček kvalitnej nemeckej výroby je 100% vodeodolný do 5 metrov. Jeho výkonnejšie batérie zaistia prevádzku celých 60 minút. Moderné Pre displej zobrazuje stupeň výkonu a ďalšie potrebné informácie. Súčasťou výrobku je nabíjacia a čistiaca stanica Clean-Charge , čistiaca kazeta, sieťový adaptér, látkové cestovné puzdro a čistiaca kefka.

Vyskúšajte najúčinnejší holiaci strojček Braun. Maximálne účinný a navyše výnimočne šetrný.

Jednotka medzi holiacimi strojčekmi

S presnou holiacou hlavou oholíte jedným ťahom viac fúzov, či už používate holiaci strojček na sucho, s penou, gélom alebo s použitím vody. Inteligentne sa prispôsobí kontúram vašej tváre aj hustote fúzov. S týmto najúčinnejším holiacim strojčekom vám stačí na dôkladné oholenie menej ťahov bez zbytočného podráždenia pokožky.


5 synchronizovaných holiacich prvkov

Holiaca hlavica je vybavená 5 synchronizovanými holiacimi prvkami pre rôzne typy fúzov. Dve krajné planžety OptiFoil sa starajú o dôkladné dlhotrvajúce oholenie, jedna strihacia planžeta o naplocho rastúce fúzy a druhá zastrihávacia planžeta o fúzy rastúce rôznymi smermi. Piatym prvkom je ochranný SkinGuard, ktorý zjemňuje pokožku pre maximálne komfortné holenie.

Šetrná starostlivosť

So sonickou technológiou na napriamenie fúzov a jej 10 000 vibráciami bude holiaca hlava kĺzať po pokožke a zaistí jej maximálny komfort. Navyše technológia ochranného SkinGuard pri holení zjemňuje pokožku pre väčšie pohodlie.

Blízkosť vašej tvári

Pre dokonalý výsledok holenia 40 000 priečnych strihov za minútu oholí každý fúz na dĺžku iba 0,05 mm. Na finálnu úpravu a presné tvarovanie zle dostupných miest ako miesta pod nosom či kotlety je tu integrovaný výsuvný zastrihávač na zadnej strane prístroja.

60 minút prevádzky

Holiaci strojček s najmodernejšou Li-Ion batériou zvládne pracovať na jedno nabitie 60 minút, čo je o 20 % dlhšie oproti predchádzajúcemu radu Series 9. V bežnej prevádzke to znamená až mesiac holenia bez nabíjania. Na opätovné nabitie do plného výkonu stačí jedna hodina.

O čistenie sa postará sám

Unikátna stanica Clean&Charge holiaci strojček nielen nabíja, ale stlačením jedného tlačidla vyberie program čistenia a súčasne hygienicky čistí aj premazáva. Každý deň tak bude váš holiaci strojček ako nový.

Suché aj mokré holenie

Úplne vodeodolný holiaci strojček ponúka možnosť suchého aj mokrého holenia. Pre väčšie pohodlie tak pri holení môžete používať holiacu penu alebo gél. Vďaka vodotesnosti ho ľahko vyčistíte pod tečúcou vodou.

Z hygienických dôvodov nie je možné uplatniť na tento tovar odstúpenie od kúpnej zmluvy, pokiaľ je zákazníkom použité. Rovnako ako na ďalší tovar, pri používaní ktorého dochádza k priamemu kontaktu s pokožkou či ochlpením. Vrátiť je možné tento tovar iba nepoužitý. Bližšie špecifikované v obchodných podmienkach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: