Holiaci strojček Braun Series 3-3050cc, Clean & Charge - červený

Holiaci strojček Braun Series 3 3050cc   s čistiacou stanicou je navrhnutý špeciálne pre môže, ktorí sa neuspokoja s priemerom. Trojitý holiaci systém Triple Action FreeFloat ™ poskytne lepší výkon a kvalitnejšie oholenie aj v prípade citlivej pokožky. Integrovaný hrebienok microcombi umiestnený okolo strihacie lišty a optimalizovaná planžeta SensoFoil ™ zaistí starostlivé oholenie a minimalizuje podráždenie, nech ide o fúzy krátke alebo dlhé.

Môžeme doručiť do:
26.9.2022
Skladom u nás
Kód: 15845
Značka: Braun
€121,60 –26 % €89,90
Kategória: Najlacnejšie holiace strojčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
15845 3 holici strojek braun series 3 3050cc clean charge
Akcia
€121,60 –26 %

Kvalitnejšie oholenie

Holiaci strojček Braun Series 3 3050cc   s čistiacou stanicou je navrhnutý špeciálne pre môže, ktorí sa neuspokoja s priemerom. Trojitý holiaci   systém Triple Action FreeFloat™   poskytne lepší výkon a   kvalitnejšie oholenie aj v prípade citlivej pokožky.   Integrovaný   hrebienok MicroComb   umiestnený okolo strihacej lišty a optimalizovaná planžeta SensoFoil™ zaistí starostlivé oholenie a minimalizuje podráždenie, či už ide o fúzy krátke alebo dlhé.


Pokročilé čistenie

Unikátny čistiaci   systém Clean & Charge™   obsahuje pokrokovú čistiacu stanicu na báze alkoholu, ktorá váš holiaci strojček v niekoľkých krokoch   dezinfikuje, čistí, nabíja aj premazáva   - to všetko stlačením jediného tlačidla. Testy ukázali, že čistiaca tekutina ničí až   99,99% všetkých baktérií a je tak 10x hygienickejší   než bežné opláchnutie pod vodou.


Pohodlná manipulácia

Protišmyková rukoväť   pre pohodlnú manipuláciu umožní používanie aj s mokrými rukami. Strojček je taktiež 1 00% vodeodolný,   takže ho nejaký ten cákanec len tak nezaskočí. Na podanie informácií o stave nabitia či hygienickom stave planžety slúži   LED kontrolky.


Výkonná batéria

Výkonná batéria zaistí po hodinovom nabíjaní ďalších   45 minút prevádzky.   Ak sa ponáhľate a zabudli ste si nabiť cez noc strojček?   Stačí 5 minút   a strojček je pripravený vám poskytnúť energiu na jedno oholenie.   Chytrý nabíjací SmartPlug   sa tiež prispôsobí vstupnému napätiu a bez obáv ho môžete zabaliť do kufra do rôznych kútov sveta.

Z hygienických dôvodov nie je možné uplatniť na tento tovar odstúpenie od kúpnej zmluvy, pokiaľ je zákazníkom použité. Rovnako ako na ďalší tovar, pri používaní ktorého dochádza k priamemu kontaktu s pokožkou či ochlpením. Vrátiť je možné tento tovar iba nepoužitý. Bližšie špecifikované v obchodných podmienkach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: