Herné kreslo Halmar Drake čierne / šedé

Veľmi elegantná dizajnová herná stolička Drake. Jedine u nás skutočne skladom a za najnižšiu cenu na trhu na okamžité odoslanie.

Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Skladom u nás
Kód: 23520
Značka: Halmar
€174,90
Kategória: Nejlacnějšie herné kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 22 kg

Konštrukcia stoličky je položená na päť-ramennom kríži , ktorého súčasťou je päť koliesok zaisťujúcich jednoduchú mobilitu stoličky . Kostra stolička je vyrobená z tvrdeného plastu a je potiahnutá eko kožou v kombinácii s látkou.

herná stolička DRAKE čierna/sivá

Kľúčové vlastnosti:


- záruka 24 mesiacov
- nosnosť 120 kg
- športový vzhľad
- materiál – tvrdený plast, eko koža, látka
- mechanizmus TILT
-
sklon operadla až 150
°

herná stolička DRAKE čierna/sivá


Konštrukcia stoličky je vyrobená z tvrdeného plastu a jej súčasťou je pätica koliesok. Stolička je otočná a disponuje funkciou TILT , ktorá umožňuje hojdanie a tým aj reguláciu protitlaku operadla . Možno je aj výšková nastaviteľnosť pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda páčkou umiestnenou pod sedákom stoličky. Sedák s operadlom sú potiahnuté kvalitnou eko kožou a membránovou látkou . Vďaka ergonomickému tvarovaniu je stolička pohodlná na sedenie. Súčasťou stoličky sú aj plastové podrúčky prispievajúce k ešte komfortnejšiemu sedeniu.

Zhrnutie:
Rám stoličky je potiahnutý eko kožu v kombinácii s membránovou látkou. Stolička je ergonomicky tvarovaná. Stolička DRAKE je vhodná pre kancelárske interiéry a rovnako tak aj pre domáce pracovne.

Spôsob balenia:
Stolička váži 22 kg a je dodávaná v demontovanej podobe. Montáž vám zaberie cca 10 minút. Spojovací materiál a uťahovací imbus je súčasťou balenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: