Halmar Masážne relaxačné kreslo Pulsar Cappuccino

Nie je nad to nechať sa rozmaznávať. A presne to vám zaistí relaxačné kreslo Pulsar. Ako zo salónu....alebo ako z rozprávky?

Či už zo salónu alebo z rozprávky, skladom je každopádne u nás. A doručovacia doba je rozprávková jednoznačne - pri objednaní v pracovný deň do 12:30, odosielame ešte v ten deň a zajtra máte kreslo doma. Najlepšie ceny na trhu sú u nás samozrejmosťou.

Môžeme doručiť do:
5.12.2022
Skladom u nás
Kód: 22613
Značka: Halmar
€329,90
Kategória: Najlacnejšie masážne kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg

Dnešná uponáhľaná doba si žiada aktívnu relaxáciu. Už nestačí sa len na chvíľu zastaviť. Na to jednoducho len tak byť a regenerovať je príliš málo času. Takže ako na to? Jednoducho! Aktívna relaxácia. A ako na aktívnu relaxáciu? no predsa s masážnym kreslom. A Pulsar je ideálnou voľbou. Vďaka masážnym funkciám kresla budú svaly, kĺby a ďalšie procesy v tele rýchlo regenerovať, takže po chvíľke je z Vás úplne nový človek ... to samozrejme trochu preháňame, ale nesporné benefity masáže a relaxácie na kresle prináša. A navyše je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, môžete si vybrať, ktorá sa bude k vám domov hodiť najlepšie.

Trocha parametrov:

- Rozmery: šírka: 68 cm, hĺbka: 85-135 cm, výška: 106-85 cm - trochu obrík, ale vďaka tomu poskytuje nosnosť 110 kg

- farebné prevedenie: béžové , čierne , cappuccino - kliknite si na farbičku, ukáže sa vám požadovaná farba

- polohovateľné manuálne páčkou - žiadna drina, navyše o funkcii menej, ktorá rada časom hnevá. Ako s kreslom manipulovať? Krásne video na odkaze tu

- materiál: eko koža - odolná, príjemná, ideálna na údržbu a oku lahodiaca. Aby zostala stále ako nová, prinášame pár tipov, ako sa o eko kožu starať, na odkaze tu

Tak teraz už viete všetko a keby náhodou nie, neváhajte nás kontaktovať, radi poradíme a pre ďalších zákazníkov doplníme rovno do popisu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: