Neohodnotené

Elektrická zubná kefka Oral-B Smart 4900 Action

Oral-B Smart 4 4900 CrossAction Elektrický Zubná Kefka s elegantnou rukoväťou zlepšuje návyky v ústnej hygiene. Už od 1. dňa jemne bieli zuby tým, že odstraňuje povrchové škvrny.

Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom
Kód: 18057
€108,90
Kategória: Najlacnejšie elektrické zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Oral B Smart 4900 Action
Tip

Kľúčové vlastnosti Oral-B Smart 4 900

  • Okrúhla hlavice pre lepšiu dostupnosť
  • Za 30 dní zlepšuje zdravie ďasien
  • regulácia tlaku
  • 3 režimy čistenia
  • 2 vymeniteľné hlavice
Oral-B Smart 4 900 CrossAction

Kefka Oral-B Smart 4 900 odvádza špičkovú prácu

Elegantné prevedenie zubnej kefky Oral-B Smart 4 900 umožní šetrne, pritom veľmi efektívne, vyčistiť vaše zuby. Guľatá hlava elektrickej kefky sa hladko prispôsobí akémukoľvek tvaru zuba, čím bezpečne dosiahne na každé miesto. Výsledkom sú žiarivejšie zuby a zdravšie ďasná.

Oral-B Smart 4 900 kulatá hlava

Manželská edícia pre spokojné úsmevy

Už po prvom čistení zubov budete môcť sledovať jasnejšie výsledky, pretože kefka odstraňuje povrchové škvrny. Elektrický kefka Oral-B Smart 4 900 sa skvelo hodí pre páry. Balenie totiž obsahuje jeden čierny a druhý nápaditý ružový kefka s vymeniteľnými hlavicami, ktoré sú kompatibilné s mnohými hlavicami od Oral-B.

Oral-B Smart 4 CA bělicí účinky

Vedeli ste, že ...

Užívatelia manuálnych zubných kefiek podľa prieskumov vyvíjajú pri čistení zubov až dvakrát väčší tlak. To je oveľa viac, než je k zdravému čistenie nutné. Až 93% ľudí, ktorí pri čistení nadmerne tlačili na zuby, s využitím systému kefky Oral-B tento silný tlak obmedzilo. Doba čistenia sa tak zároveň skrátila až o 88%.


Prispôsobte kefka Oral-B Smart 4 900 svojim potrebám

Okrem šikovných kefových hlavíc kefka Oral-B Smart 4 900 ďalej ponúka 3 režimy čistenia. S tými môžete bez obáv okamžite reagovať na aktuálny stav vašich zubov. Jednoducho si postačí vybrať z precíznych režimov pre každodenné čistenie, bieliaceho a veľmi šetrné funkcie pre citlivé zuby.

 Oral-B Smart 4 900 3 režimy čištění

koniec stereotypu

Na kefky Oral-B Smart 4 900 s využitím funkcie regulácie tlaku budete zakaždým upozornení, ak budete počas čistenia príliš tlačiť. Vďaka inteligentnému vedeniu hlavice si navyše zlepšíte návyky celého čistenie a už čoskoro budete môcť pozorovať žiarivejšie výsledky. Kefka možno navyše prepojiť s chytrým telefónom, ktorý vám uľahčí celý proces čistenia.

 Oral-B Smart 4 900 regulace tlaku

3D technológia čistenia vs. sonická technológia?

Pri výbere elektrických zubných kefiek môžete vyberať z dvoch základných typov technológií. Jedná sa o 3D technológiu čistenia, alebo sonickú technológiu. Klinická štúdia porovnávala zubná kefka Oral-B PRO 7000 CrossAction s 3D technológiou čistenia a zubná kefka Sonicare DiamondClean sa sonickú technológií. Štúdia následne ukázala, že zubná kefka s 3D technológiou čistenia:

  • Odstraňuje o 22% viac zubného povlaku
  • Odstraňuje o 33% viac zubného povlaku v ťažko dostupných miestach
  • O 32% úspešnejšie zlepšuje zdravie ďasien
Oral-B Genius PRO 9000 100% detekce polohy

Hoci obe technológie vyčistí zuby lepšie ako manuálna zubná kefka, sonická technológia len vibruje a čistiaca hlavica sa tak pohybuje oveľa menej. Elektrické zubné kefky Oral-B majú unikátny 3D technológiu čistenia, ktorá pulzáciami naruší zubný povlak a rotáciami ho potom ľahko odstráni. 3D technológia čistenia zneškodní viac zubného povlaku, zníži riziko vzniku zápalu ďasien a celkovo zlepší zdravie ústnej dutiny. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014; 25: 6-12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015; 26: 80-85)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: