DEL Solárna plachta na bazén 8 x 4 m 084564 - 550 mic

Prémiová solárna plachta radu ULTRA TEC pre bazény s rozmerom do 8 x 4 m, 550 mic, modro-čierna farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia
Skladom u nás
Kód: 3359191084564
Značka: DEL
€379,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Tvar: obdélníkové
Farba: vícebarevné
Materiál: nerezové, plastové
Rozmer: 8 x 4 m
Typ: solární
Požadované vlastnosti: solární

Solárna plachta o veľkosti 8 x 4 m. Plachta má obdĺžnikový tvar a rozmer plachty si tak môžete upraviť presne na váš bazén. Plachta radu ULTRA TEC má prémiovú hrúbku 550 mic, čím je zaručená vysoká kvalita plachty. Takto kvalitné solárne plachty sa bežne používajú v profesionálnom segmente.
Solárna plachta ULTRA TEC má namiesto klasických kruhových bublín na spodnej strane unikátne šesťhrany, vyvinuté spoločnosťou CF Group. Tieto šesťhrany namiesto klasických bublín zvyšujú efektivitu ohrevu až o 20%. Šesťhrany majú inú stavbu steny bubliny, čím nevznikajú slabé miesta na bubline a predlžuje sa tak životnosť plachty.
Plachta je dvojfarebná - z hornej strany modrá, zo spodnej čierna. Táto farebná kombinácia zvyšuje efektivitu ohrevu vody a zároveň výrazne obmedzuje tvorbu rias v bazéne.
Plachta má kvalitné spracovanie všetkých zvarov. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Ako upraviť plachtu, aby presne pasovala na váš bazén? Plachtu položte na bazén a za pomoci ďalšej osoby ju natiahnete po obvode bazéna. Na napnutú plachtu obkreslite napr. liehovou fixkou okraj bazéna. Potom plachtu bežnými nožnicami zastrihnite na vami požadovaný rozmer. Plachta tak bude presne pasovať na váš bazén.

Všetko príslušenstvo v podobe filtrácií, bazénových vysávačov, solárnych spŕch, ale aj víriviek či bazénov na tomto odkaze

Tvar obdĺžnik
Farba modro - čierna
Typ bublín šesťhrany
Priemer 8 x 4 m
Hrúbka 550 mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: