DEL Solárna plachta na bazén 7 x 3,5 m 084519 - 400 mic

Prémiová solárna plachta radu TEC pre bazény s rozmerom do 7 x 3,5 m, 400 mic, modrá farba, zabraňuje odparovaniu vody, vodu ohrieva, vyrobená v EÚ

Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Skladom u nás
Kód: 3359191084519
Značka: DEL
€199,90
Kategória: Najlacnejšie solárne bazénové fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.1 kg
Tvar: obdélníkové
Farba: modré
Materiál: plastové
Rozmer: 7 x 3,5 m
Typ: solární
Požadované vlastnosti: solární

Solárna plachta pre bazény s rozmerom do 7 x 3,5 m, 400 mic

Solárna plachta o veľkosti 7 x 3,5 m. Plachta má obdĺžnikový tvar a rozmer plachty si tak môžete upraviť presne na váš bazén. Plachta radu TEC má prémiovú hrúbku 400 mic, čím je zaručená vysoká kvalita plachty. Plachta má modrú farbu. Prednosťou plachty je kvalitné spracovanie všetkých zvarov, vďaka čomu má plachta dlhú životnosť. Plachta je vyrobená v EÚ.

Solárna plachta sa pokladá na bazén, čím sa zabraňuje odparovaniu vody z bazéna, čo obmedzuje ochladzovanie vody a znižuje spotrebu bazénovej chémie. Plachta má solárny efekt, pod plachtou sa akumuluje slnečné žiarenie a ohrieva prikrytú bazénovú vodu. Plachta zabraňuje spadu nečistôt do bazéna a znižuje sa tak potreba starostlivosti o bazénovú vodu.

Ako upraviť plachtu, aby presne pasovala na váš bazén? Plachtu položte na bazén a za pomoci ďalšej osoby ju natiahnete po obvode bazéna. Na napnutú plachtu obkreslite napr. liehovou fixkou okraj bazéna. Potom plachtu bežnými nožnicami zastrihnite na vami požadovaný rozmer. Plachta tak bude presne pasovať na váš bazén.

Všetko príslušenstvo v podobe krycích či solárnych fólií, filtrácií, vysávačov a iných na tomto odkaze

Tvar obdĺžnik
Farba modrá
Typ bublín kruhové
Priemer 7 x 3,5 m
Hrúbka 400 mic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: