Neohodnotené

Belgal Stolní Air Hockey Elipse

Tak toto je veľká bombice, vážení. Skvelý, pevný, pevný air hockey na nielen domácej hranie za cenu oveľa menších stolný hokej. Okrem pevné, elegantné a pevné konštrukcie sa tento hrací stôl môže pochváliť úplne funkčným ventilátorom a perfektným rozvodom fúkaného vzduchu do každej dierky na hracej ploche. Ďalej je vybavený digitálny počítačkou bránok, nehrozí teda žiadne ručné presúvanie guličiek a vy sa tak môžete len sústrediť na hru a na drvivej víťazstvo nad svojím súperom.

Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom
Kód: 17144
Značka: Belgal
€129,90
Kategória: Najlacnejšie stolný hokej
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 28.5 kg
Typ: vzdušný
Vek od: 6 let
Hmotnosť: 28,5 kg
Belgal Vzdušný hokej Elipse
Akcia Tip

Hrací stôl pre vzdušný hokej je skvelý spôsob, ako si užiť čas strávený s rodinou a načerpať tak plno vzrušujúcich chvíľ. Poskytne vám, vašim priateľom alebo rodine neuveriteľný herný zážitok priamo u vás doma, aby ste si mohli užiť niekoľko vzácnych okamihov so svojimi blízkymi.

Čo je vlastne Air hockey?

Stôl na vzdušný hockey je vzhľadom podobný   biliardovému stola   , Ale má úplne inú hraciu plochu.   Stoly pre vzdušný hokej majú veľmi hladkú hraciu plochu, ktorá je opatrená stovkou malých vzduchových otvorov.   Pod stolom je ventilátor, ktorý tlačí vzduch vzduchovými otvormi, vďaka ktorým puk po hracej ploche bezchybne kĺže.

Hráči stoja na oboch stola s   hernými klouboučky   a udrie do kruhového plochého disku zvaného   puk   , Ktorý je namierený smerom k bráne súpera.   Vzduchové prúdy spod povrchu stola vytvárajú vzduchový vankúš pod pukom, čo spôsobuje, že sa vznáša po povrchu stola. Toto zníženej trenie spôsobí, že puk zrýchli.   Skutočnou výzvou pri hraní vzdušného hokejového stola nie je len dať puk do bránky súpera, ale strategicky využiť strany stola, tzv. Odrazové lišty, k útoku na súperovu plochu z viacerých uhlov.

Špecifikácia:

- Ventilátor do elektrickej siete 220 V

- Dĺžka kábla: cca 2 m

- Súčasťou balenia 2x herné klobúčiky + sada pukov

- Digitálny automatický počítač inkasovaných gólov

- Materiál: MDF dosky, plast, oceľ

- Minimálny vek hráča: 6 rokov

Rozmery:

- Dĺžka: 137 cm

- Šírka: 81 cm

- Výška: 74 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: